صفحه ها
دسته
دانلود
وبلاگ دوستان
پیوندها
وبلاگ دوستان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 431392
تعداد نوشته ها : 571
تعداد نظرات : 506
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان

فرازی از وصیت نامه شهید عقیل نورس

« بارالها! ما رادر این امتحان بزرگ پیروز و موفق بدار و در پیشگاه مقدست سربلند و سرافراز فرما و طرفه العینی مرا به خویشم وامگذار و در طریق خویش هدایت فرما!
خداوندا! ما را توان و طاقت آتش تو نیست تو خود یاریمان کن که در راه تو گام برداریم ! خدایا با باری گران و طاقت فرسای از گناه به سوی تو باز آمده ام گناهانی بس بزرگ که در عالم نگنجد اما نه به سان رحمتت که گناهانم در مقابل رحمت تو ناچیز است و به آن طمع دارم و عاجزانه طلب عفو و بخشش دارم . مولای من ! من از وفور آلا و نعمتهای بی منتهای تو مغرور گشته و از فرمان تو سرپیچی نموده و پیروی هوای نفس خود کردم و از آن آزادیی که تو به من عطا کردی سرمست گشته و طغیان نمودم ولی اکنون بازآمده ام یا قابل التوب ! باز آمده ام نادم و پشیمان و محتاج توام . گر تو برانی ام به که روی آورم و به که پناه برم خداوندا! این در رحمتی از جهاد و شهادت که برای دوستان و حامیانت گشوده ای از لطف و عنایت بر من بگشا تا در خون خویش غوطه ور شوم وآلودگیهایم را بشویاند و پاکیزه شوم .
بارالهی ! بدیهایم را ببخش وقلم عفو بر جرایم اعمال گذشته ام بکش و مرا در رحمت بی منتهایت داخل فرما و از دوستان و اولیایت قرار ده و از من راضی شو!
خدایا! لشکریان اسلام را نصرت و یاری فرما! جباران و ستمگران را نابود گردان و این جنگ هر چه سریعتر به نفع اسلام به پیروزی برسان تا سربازان و مجاهدان در راهت از خستگی پیکار بیاسایند و با فراغت بال در مساجد به عبادت تو مشغول شوند! »


فرازی از وصیت نامه شهید رضا نوذری
« خدایا! من با چه رویی با تو صحبت کنم بنده ای که گناهکار است و آنچه در دلم گاهی می گذرد برخلاف زبانم است . خدایا! با این زبان الکی از تو می خواهم مرا به بزرگی خودت ببخشی گر چه من و بندگان تو بحق تو را بندگی نکردیم ولی انتظار هم داریم ما را به اولیاالله ببخشی

 


دسته ها : جبهه وجنگ
X